DERATIZACE PRAHA | Tryskání – lakování – metalizace
864
post-template-default,single,single-post,postid-864,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Tryskání – lakování – metalizace

Tryskání – lakování – metalizace

Povrchovou úpravou se rozumí speciální ošetření povrchu materiálu nebo dílu opracováním, zpracováním nebo nanesením vrstvy materiálu. Použití je především pro lepší odolnost proti korozi, otěru, zvýšené teplotě apod. nebo pro zlepšení vlastností povrchu, ať mechanických, estetických nebo chemických. Kovový materiál a různé předměty z kovu je třeba ochránit před rzí lakováním či metalizací. Předtím se ovšem musí jejich povrch zbavit nejrůznějších nánosů starých barev nebo rzi. K tomu slouží tryskací technika a technologie, kterou dodává již více než 20 let na český trh e-shop Wista.

Povrchová úprava materiálů je hlavní činností, kterou se zabývá firma Wista již více než 20 let. V jejím e-shopu je nabízena nejrůznější tryskací technika nejen k přímému prodeji, ale i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu. Tato služba je výhodná zejména pro firmy, které se zabývají povrchovou úpravou materiálů a výrobků pouze nepravidelně. Jelikož firma Wista provádí i servis tryskacích strojů, je jejich pronájem ideálním řešením. Tryskací stroje si mohou pronajmout na libovolnou dobu a jejich používáním si tak nejlépe ověřit jejich parametry.

No Comments

Post A Comment